Naszym atutem jest kadra!

Kadra kursu treser psów zoopsycholog  2019/20

(W kolejności alfabetycznej)

Bartel Kamila

Jedna z najbardziej doświadczonych polskich handlerek, znana i lubiana prelegentka seminariów z zakresu handlingu. O jej pracy możecie poczytać tutaj: http://www.psyhandling.com/omnie.html . Na kursie prowadzi blok dotyczący handlingu i podstaw przygotowania trenerskiego psów do wystaw.

Burkiewicz Katarzyna

Absolwentka pierwszej edycji kursu treser psów –zoopsycholog. Specjalizuje się w problemach behawioralnych kotów, wolontariuszka Fundacji Dobrych Zwierząt, doświadczony koci psycholog. Zawdowo pracuje jako biolog , pracując w laboratorium biotechnologicznym. Na kursie prowadzi zajęcia z zakresu rozwiązywnia problemów behawioralnych kotów oraz genetyki.

Dąbrowska Katarzyna

Pedagog, dyplomowany trener psów- zoopsycholog. Prowadziła Trójmiejską Akademię Psów Family Dog. Brała udział w wielu seminariach i szkoleniach z zakresu psychologii zwierząt, pracy węchowej, czy specjalistycznych kursach myśliwskich. Pierwsze kroki w tropieniu stawiała w grupie ratownictwa specjalnego PCK w Gdańsku. Razem ze swoją sforą bierze udział w konkursach pracy retrieverów oraz tropowców. Sędzia Rally-O.  Na kursie prowadzi zajęcia z podstaw szkolenia, tropienia myśliwskiego oraz Rally-O.

Gałuszka Jacek

Instruktor szkolenia psów, behawiorysta, założyciel Szkoły Przyjaciół Psów Wesoła Łapka, wykładowca i autor książek o wychowaniu psów, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Psich Profesjonalistów IACP w randze „Professional Member” (#4006). W swojej pracy z psami i ich właścicielami kieruje się zarówno stale pogłębianą wiedzą jak i 18-letnim doświadczeniem praktycznym. Na kursie prowadzi zajęcia z zakresu rozwiązywania problemów behawioralnych u psów.

Hewelt Joanna

Najlepsza polska zawodniczka obedience, 7 miejsce na Mistrzostwach Świata 2019. Niezwykle lubiana instruktorka, która dzięki swojej autorskiej metodzie, zaraziła miłością do Obedience niejednego kursanta.  Możliwość wzięcia udziału w zajęciach z Asią to niezwykła gratka, ponieważ większość seminariów prowadzi poza granicami Polski.

Iracka Joanna

Joanna Iracka, specjalista weterynaryjnej medycyny behawioralnej dyplomowana przez Ministerstwo Rolnictwa i Państwowe Wyższe Szkoły Weterynaryjne Francji (Écoles Nationales Vétérinaires Françaises), prekursorka dziedziny w Polsce. Na kursie prowadzi zajęcia z podstaw medycyny behawioralnej psów.

Krasnopiórko Ilona

Treser psów, zoopsycholog, hodowca kotów rasowych i  zawodniczka agility, która wraz ze swoimi grzywaczami chińskimi Locią i Lotenią może pochwalić się licznymi sukcesami w tej dyscyplinie sportu. Na kursie prowadzi zajęcia z podstaw agility oraz felinologii.

Lichnerowicz Marta

Psycholog Zwierząt, od 16 lat zajmuje się zawodowo praca z psami. Uczestniczka ponad 50 seminariów z zakresu pracy ze zwierzętami zarówno w Polsce jak i za granicą, asystent kynologiczny, hodowca psów. Na kursie prowadzi zajęcia z wiedzy o psie oraz metod wspomagających w terapii zaburzeń zachowania.  Opiekun praktyk w schronisku.

Łapińska Agata

Zootechnik i zoofijoterapeuta. Zajmuje się szkoleniem psów, wprowadzaniem początkujących do sportu kynologicznego jakim jest dogfrisbee, a także fotografią zwierząt. Na kursie prowadzi zajęcia z zakresu frisbee, motywacji  psów oraz fizycznego przygotowania psów do sportów.