Poznaj naszą ofertę, nasza propozycja szkoleń i kursów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie zdobywania wiedzy niezbędnej dla miłośników zwierząt

Nasza kadra

mgr Marta (Czerwińska)Lichnerowicz

Zwierzęta są moją życiową pasją. Poświęcam im każdą wolną chwilę. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku (elektroradiologia i położnictwo) oraz uzyskaniu tytułu magistra pedagogiki postanowiłam realizować swoją życiową pasję i zawodowo zająć się pracą ze zwierzętami.
Ukończyłam więc podyplomowe studia PSYCHOLOGIA ZWIERZĄT - zagadnienia podstawowe i aplikacyjne w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk.
Obecnie jestem doktorantką w Instytucie Psychologii ...  więcej

mgr Beata Kulisiewicz

doktorantka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, starszy wykładowca Akademii im.Jana Długosza w Częstochowie, oligofrenopedagog, psycholog zwierząt, nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych Nr 23 w Częstochowie,właścicielka 2 goldenów  oraz  kota tonkijskiego i ragdolla , Autorka popularnych publikacji o dogoterapii.

lek. wet Joanna Iracka

Prekursorka weterynaryjnej medycyny behawioralnej w Polsce. W 2000 roku uzyskała dyplom specjalisty lekarza weterynarii-behawiorysty przyznawany przez Écoles Nationales Vétérinaires Françaises (Państwowe Wyższe Szkoły Weterynaryjne Francji).  Wykładowca, autorka atykułów na temat zachowania psów w popularnych magazynach dla miłośników psów. W ramach kursu treser psów - zoopsycholog prowadzi blok - zaburzenia behawioralne psów i kotów.

mgr Urszula Kuprel

wykładowca kursu zoofizjoterapia, Tytuł magistra fizjoterapii zdobyłam na Akademii Medycznej w Gdańsku. Uczestniczyłam w licznych specjalistycznych kursach m.in:
2004 kurs masażu sportowo-leczniczego
2006 kurs laseroterapii upoważniający do wykonywania zabiegów laserowych
2009 Kurs Neurac ( wczesniejsza nazwa S_E_T)
2009 Kurs PNF
2010 Zdobycie kwalifikacji zawodowych:dogoterapeuta
2011 Kurs Kinetic Control
W trakcie studiów czynnie działałam jako wolontriusz w Fundacji Dogtor,pracując z psami i terapeutami wspomagając niepełnosprawne dzieci.
Po skończeniu studów byłam między innymi wykładowcą przedmiotów kierunkowych na Wydziale Fzjoterapii w Wyższej Szkole Kosmetologii i Ochrony Zdrowia w Białymstoku oraz fizjoterapeutą siatkarek AZS Białystok(PLUS LIGA KOBIET). Obecnie pracuję w Poradni Rehabilitacyjnej w Białymstoku, w której się realizuję zawodowo prowadząc terapię indywidualną z pacjetami.
Prywatnie jestem miłośniczką zwierzat. Posiadam dwa psy: Owczarka Niemieckiego - Sabe oraz Foksteriera-Foksa.Wiedzę na temat psów poszerzam uczestnicząc w licznych seminariach i warsztatach poświęconych tej tematyce.

mgr Jacek Gałuszka

Magister sztuki, instruktor szkolenia psów (kursy podstawowe i specjalistyczne), behawiorysta, profesjonalny członek I.A.C.P (Międzynarodowego Stowarzyszenia Psich Profesjonalistów)

Kompetencje trenera, aspiranta a następnie instruktora w zakresie szkolenia psów i prowadzenia grup szkoleniowych zdobyłem w Fundacji Alteri - jednej z pierwszych w Polsce organizacji przygotowujących psy asystujące osobom niepełnosprawnych ruchowo. Jestem założycielem i instruktorem Szkoły Przyjaciół Psów „Wesoła Łapka", www.wesolalapka.pl

 więcej

mgr Joanna Hewelt

Magister Informatyki, z zawodu Web Developer, Web Designer

Z zamiłowania zajmuję się szkoleniem psów ratowniczych (OSP Gdańsk), psów asystujących (Fundacja Pomocna Łapa) oraz psów wykorzystywanych w terapii dzieci i dorosłych (Zespół Szkół Specjalnych w Sopocie). Jestem pasjonatką psiego sportu, moją ulubioną dyscypliną jest posłuszeństwo sportowe- Obedience. Kilkukrotnie byłam Mistrzem Polski w tej dziedzienie... więcej

Zofia Mrzewińska

Zofia Mrzewińska - międzynarodowy sędzia prób pracy, autorka "Jak rozmawiać z psem", "Po obu końcach smyczy", "Psim zdaniem", współautorka "Sam wychowasz swego psa", współzałożycielka STORAT - stowarzyszenia ratowników z psami.

mgr Olga Nylec

 

założycielka szkoły PSIOK, dyplomowany instruktor szkolenia psów (treser psów, zawód wpisany na listę zawodów Ministerstwa Pracy pod nr 612909), egzaminatorem testów psychicznych szczeniąt. 
Jako pierwsza wprowadziła do Polski nową dyscyplinę sportową Rally-O (www.rally-o.pl) Prezes Stowarzyszenia Rally Obedience, które organizuje zawody rally-o w całej Polsce. 
Inicjator Pomorskiego Pucharu w Dogtrekkingu (www.pomorskidogtrekking.pl).

   

mgr Aleksandra Musielak

psycholog, na stałe współpracująca z Akademią Rozwoju Rodziny POZYTYWKA, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, członek zarządu Stowarzyszenia Dziecko bez Reklamy. Prowadzi autorskie zajęcia dogoterapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia z zakresu psychoedukacji. W swojej pracy zajmuje się szeroko pojętym wspomaganiem rozwoju dzieci w różnym wieku, kształceniem nauczycieli, wspieraniem rodziców w procesie ... więcej

mgr Katarzyna Burkiewicz

Biolog, treser psów, zoopsycholog. Jestem absolwentką wydziału Biologii na Uniwersytecie Gdańskim. W 2011 roku ukończyłam z wyróżnieniem kurs tresury psów i zoopsychologii w szkole Silva Lupus. Współpracuję z Fundacją Dobrych Zwierząt, w której zajmuję się szkoleniem i rozwiązywaniem problemów behawioralnych psów schroniskowych w ramach projektu Akademia Bystergo Ciapka, jak również jestem inspektorem do spraw ochrony zwierząt Fundacji Dobrych Zwierząt... więcej

 

 

mgr Katarzyna Dąbrowska

 
  pedagog, dyplomowany trener psów- zoopsycholog, wykładowca oraz absolwentka w Niepublicznym Centrum Edukacji SILVA-LUPUS. Prowadzi Trójmiejską Akademię Psów Family Dog http://familydog.com.pl/. Brała udział w wielu seminariach i szkoleniach z zakresu psychologii zwierząt pracy węchowej czy specjalistycznych kursach myśliwskich. Na kursie treser psów – zoopsycholog Prowadzi zajęcia z zakresu szkolenia myśliwskiego. Razem ze swoją sforą bierze udział w konkursach pracy retrieverów oraz tropowców.

 

 

Do współpracy przy prowadzeniu poszczególnych bloków zajęc zapraszamy także byłych i obecnych zawodników sportów kynologicznych, hodowców, lekarzy weterynarii. Uczestnicy naszych rocznych szkoleń uczestniczą bezpłatnie także w seminariach z gośćmi zagranicznymi. W 2011 roku z m.in Sarah Fisher, Inki Sjosten,