Poznaj naszą ofertę, nasza propozycja szkoleń i kursów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie zdobywania wiedzy niezbędnej dla miłośników zwierząt

mgr Jacek Gałuszka

Magister sztuki, instruktor szkolenia psów (kursy podstawowe i specjalistyczne), behawiorysta, profesjonalny członek I.A.C.P (Międzynarodowego Stowarzyszenia Psich Profesjonalistów)

Kompetencje trenera, aspiranta a następnie instruktora w zakresie szkolenia psów i prowadzenia grup szkoleniowych zdobyłem w Fundacji Alteri - jednej z pierwszych w Polsce organizacji przygotowujących psy asystujące osobom niepełnosprawnych ruchowo. Jestem założycielem i instruktorem Szkoły Przyjaciół Psów „Wesoła Łapka", www.wesolalapka.pl

Ukończyłem kurs dyplomowy COAPE i przez trzy lata pracowałem jako wykładowca, będąc jednocześnie praktykującym behawiorystą COAPE.

Ponieważ jestem przekonany, że dobry behawiorysta powinien posiadać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktycznego jej stosowania, dlatego wraz z Silva Lupus prowadzę własne kursy dla przyszłych behawiorystów - praktyków i trenerów oraz kursy zawodowe „treser psów” i „zoopsycholog”, w których akcent położony jest na funkcjonalną analizę zachowań i skuteczną ich modyfikację.

Udzielam również porad jako ekspert w miesięczniku Przyjaciel Pies” oraz w portalu „Mój Pies", gdzie od stycznia 2010 prowadzę stałą rubrykę szkoleniową.

Jestem pomysłodawcą programu „Lira", którego celem jest szkolenie psów przebywających w schroniskach w celu przygotowania ich do udanej adopcji.

Nakładem wydawnictwa Galaktyka ukazały się moje książki „Aria do mnie" ,"Aria, równaj", oraz „Aria, nie!”

Mam suczkę Arię - rasy golden retriever, Irdę - pokroju owczarka niemieckiego adoptowaną ze schroniska oraz kocicę Alergię - rasy europejskiej.