Poznaj naszą ofertę, nasza propozycja szkoleń i kursów jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w zakresie zdobywania wiedzy niezbędnej dla miłośników zwierząt

"Zwykły niezwykły przyjaciel" - nowa książka Zofii Mrzewińskiej

Z przyjemnością zawiadamiany, że wydawnictwem Silva Lupus w dniu 26.08.2013 r ukazała się najnowsza książka Zofii Mrzewińskiej pt: „Zwykły niezwykły przyjaciel”  

 

Zofia Mrzewińska, instruktor szkolenia psów Związku Kynologicznego w Polsce, autorka poradników Po obu końcach smyczy, Psim zdaniem, Jak rozmawiać z psem, Z kluczem do psa oraz licznych artykułów w prasie codziennej i specjalistycznej. Psy towarzyszą jej na co dzień od 40 lat.

                                                             

Książkę polecają:

Joanna Iracka, lekarz weterynarii-behawiorysta dyplomowany przez Państwowe Wyższe Szkoły Weterynaryjne Francji, prekursorka weterynaryjnej medycyny behawioralnej w Polsce.

Książka jest pełna łatwych do zastosowania, nawet przez niedoświadczonych właścicieli, wskazówek jak nauczyć psa różnych zachowań, ale nie to jest w niej najcenniejsze. Jej niezwykłość polega na tym, że każdy dzień obcowania ze szczeniakiem, począwszy od chwili wzięcia go do domu, stawiany jest w perspektywie całego przyszłego wspólnego życia w głębokim porozumieniu człowieka ze zwierzęciem, wolnego od typowych kłopotów z zachowaniem. Ogromną wartość mają porady, jak zaspokajać potrzebę aktywności psa poprzez wykorzystanie jednego z najbardziej naturalnych dla łowcy zachowań, jakim jest węszenie. Tropienie czy szukanie przedmiotów zgubionych na spacerze wielu właścicielom wydaje się niedosięgłym szczytem profesjonalnego szkolenia. Zofia Mrzewińska pokazuje, że jest to... najłatwiej dostępny na co dzień sposób zapewnienia psu pracy, chroniącej go od bezczynności – przekleństwa większości towarzyszących nam „najlepszych przyjaciół człowieka”. Najtrafniej podsumowuje tę książkę stwierdzenie „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Jacek Lewkowicz, międzynarodowy sędzia kynologiczny, instruktor szkolenia i licencjonowany pozorant Związku Kynologicznego w Polsce, prowadzi szkołę tresury psów Hittdog.

 

"Niezbędny poradnik dla wszystkich, którzy myślą o zakupie i odpowiedzialnym wychowaniu psa. Ciekawy również dla fachowców poprzez nietuzinkowe spojrzenie na problemy szkolenia i codziennego bytowania z psem. Wszystkim początkującym i zaawansowanym psiarzom polecam z pełnym przekonaniem."

 

Marta Gutowska, lekarz weterynarii, pasjonatka szkolenia psów pracujących dla człowieka, członek założyciel i szef szkolenia psów Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT

Książka dla wszystkich: dla laików i specjalistów. Inna niż wszystkie, bo podając ludziom gotowe przepisy na sukces w wychowaniu psa, równocześnie zmusza do myślenia i analizy własnych zachowań, które powodują pozytywne lub negatywne skutki w relacjach człowiek - pies. Pozwala czytelnikom na świadomy i swobodny wybór metod do osiągnięcia oczekiwanego pełnego porozumienia ze zwierzęciem. Odpowiada nie tylko na pytanie „jak?”, ale też na pytanie „dlaczego?”

Autorka w swej pracy odwołuje się do własnych doświadczeń, ale też do bogatej literatury światowej dotyczącej omawianych zagadnień, co motywuje uważnego czytelnika do pogłębiania swej wiedzy.

Jak każdy szkoleniowiec, mając swoje doświadczenia w pracy z psami, nie ze wszystkim się zgadzam. Ale to nie zmienia faktu, że uważam tę pracę za cenną pozycję w polskiej kynologii, ponieważ nie narzuca ona czytelnikowi „jedynej słusznej metody szkolenia”, lecz daje mocne podstawy do budowania własnego modelu pracy z psem.

Zamówienia:

Zamówienia można składać mailowo na adres szkola@silva-lupus.pl

Koszt: 19 zł  + 5 zł przesyłka

Płatności prosimy dokonywać na konto
Silva Lupus Marta Lichnerowicz  mBank 93 1140 2004 0000 3002 4634 2023
w tytule podając:  KSIĄZKA + IMIĘ I NAZWISKO

Książki wysyłamy w dni robocze. Zamówienia zapłacone po godzinie 15 wysyłane są w następnym dniu roboczym.

Przy zakupie większej ilości prosimy o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.

Możliwy odbiór osobisty w Koleczkowie k. Trójmiasta ul. Wejherowska 5.

Rabaty:
10 szt - 5 %
15 szt - 10%
25 szt - 15 %
35 szt - 20 %
50 szt i więcej - 35 %

Ksiązkę można nabyć także:

- na naszych aukcjach w serwisie Allegro.pl   
- w skelpie www.karusek.com.pl
- w sklepie http://www.ohmypet.pl